Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

Дисертація присвячена комплексному науковому і прикладному завданню щодо оптимізації діяльності оперативних та слідчих підрозділів Служби безпеки України з виявлення та розслідування контрабанди наркотичних засобів, що вчиняються організованими злочинними групами.

організована злочинна група, контрабанда, наркотичні засоби, способи вчинення та приховування, організація виявлення, методика розслідування, слідчі (розшукові) дії, тактичні прийоми, протидія розслідуванню

Рудницький І. Л. Особливості виявлення та розслідування контрабанди наркотичних засобів, що вчиняються організованими злочинними групами : дисертація на здобуття ступеня доктора філософії : 081 – право (галузь знань – 08 Право) / Іван Львович Рудницький ; Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів, 2019. – 250 с. – Бібліографія: с. 199–230 (288 назв).

Endorsement

Review