Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Висвітлено особливості формування і розвитку корпоративної культури із урахуванням впливу господарського менталітету. Охарактеризовано структуру господарського менталітету і розкрито причинно-наслідковий зв’язок між модусами господарської поведінки і корпоративною культурою. Підкреслено особливу роль господарських ментальних настанов у системі взаємовідносин організації . The features of forming and development of corporate culture are reflected with consideration of influencing of economic mentality. The structure of economic mentality is described and consequences communication is exposed between modous of economic conduct and corporate culture. The special role of economic mental options is underlined in the system of mutual relations of organization and its management.

господарський менталітет, ментальні настанови, господарські модуси поведінки, корпоративна культура, структура, цінності, функції, economic mentality, mental options, economic mоdusa of conduct, corporate culture, structure, values, functions

Захарчин Г. М. Вплив господарського менталітету на формування й розвиток корпоративної культури організації / Г. М. Захарчин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 174–179. – Бібліографія: 6 назв.