Методи прогнозування трафіка Інтернет-вузлів

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проведено огляд популярних методів прогнозування трафіка телекомунікаційних мереж, показано їх позитивні якості та недоліки. Запропоновано методику прогнозування трафіка Web-вузлів за допомогою нейромережевих технологій. Popular approaches of telecommunications nets traffic prediction had been described in this work with discussing their advantages and disadvantages. New approaches for WEB-sites traffic prediction based on using neural networks had been proposed.

Костів О. Методи прогнозування трафіка Інтернет-вузлів / Орест Костів, Маркіян Павликевич, Ольга Шаталова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 477 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 127–134. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review