Готельне господарство України: стан та тенденції розвитку

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджується готельне господарство України, визначаються параметри впливу сукупності факторів на формування та розвиток пропозиції на ринку готельних послуг з урахуванням специфіки розвитку економічних процесів в Україні останніми роками. Зокрема, проводиться аналіз залежності між кількістю готельних підприємств в окремих регіонах України та рівнем доходів від діяльності цих підприємств, встановлюються особливості формування цін на ринку готельних послуг. Порівнянюються тенденції розвитку готельного господарства в Україні та за кордоном. Hotel economy of Ukraine is explored, parameters of the influence of combined factors over the supply development in the market of hotel services are identified, with the specificity of the economic process development in Ukraine over the recent years being taken into account. Analysis of correlation between the number of hotel enterprises in certain regions of Ukraine and the level of the income they bring in is made, and peculiarities of price development in the market of hotel sevices are identified. Tendencies of the hotel development in Ukraine and abroad are compared.

Гайдук А. Б. Готельне господарство України: стан та тенденції розвитку / А. Б. Гайдук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 83–88. – Бібліографія: 4 назви.