Thumbnail Image

Викладена та проаналізована ситуація, яка склалася в освітній сфері вищої школи в контексті впровадження інноваційних технологій та дистанційного навчання. The situation which happened in high school educational sphere in context of innovation technolologies implementation and distance leaning is delivered and analyzed.

новітні технології, дистанційна освіта, розробка уніфікованих програмних продуктів, the newest technologies, controlled from distance education, development of compatible software products

Чорноус В. М. Вища освіта у контексті впровадження в навчальний процес інформаційних технологій та дистанційного навчання / В. М. Чорноус, А. П. Боднарчук // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 6-ої Науково-практичної конференції, 18–20 листопада 2014 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 97–100.

Endorsement

Review