Моделювання поширення електромагнітних хвиль у волокнах на фотонних кристалах

2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто поширення електромагнітних хвиль у фотонних кристалах, які мають діркову періодичну структуру і є діелектричними матеріалами. При розрахунку використовуємо рівняння Максвелла з врахуванням періодичної зміни діелектричної проникливості і існування забороненого спектра частот.
Electromagnetic waves propagation in photonic crystals is presented in present work Photonic crystals, wwwhich are considered in present model, have hole-periodic structure and are dielectric materials. Maxwell equations are applied in this theory taking into consideration periodic change of dielectric penetration and existing forbidden spectra of frequencies.

Павлиш В. А. Моделювання поширення електромагнітних хвиль у волокнах на фотонних кристалах / В. А. Павлиш, Л. І. Закалик, Р. О. Корж // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 522 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 126–128.

Endorsement

Review