Актуарні розрахунки під час страхування від захворювань населення України

Національний університет “Львівська політехніка”

Запропоновано модель актуарних розрахунків під час страхування від захворювань, модель адаптована до умов України з врахуванням класифікації в Україні класів хвороб; розглянуто можливість страхування від захворювань для різних вікових категорій. An actuarial model of health insurance is proposed. This model is adapted to the conditions of Ukraine taking into account the classification of diseases in Ukraine. The possibility of health insurance for different age categories is discussed.

актуарні розрахунки, медичне страхування, страхування від захворювань, actuarial calculations, medical insurance, health insurance

Волошин В. В. Актуарні розрахунки під час страхування від захворювань населення України / В. В. Волошин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 704 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 138–143. – Бібліографія: 10 назв.