Продовольча безпека: економічні проблеми

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються проблеми підвищення продовольчої безпеки населення. На основі аналізу агропромислового виробництва обґрунтовується можливість збільшення виробництва продовольчих товарів і насичення ними внутрішнього ринку. Одночасно розглядаються питання зростання доходів населення і підвищення їх купівельної спроможності. The main issue of this article is how to increase food safety. The ways to increase production of food products and saturation of internal market with those products are considered based on analysis of agricultural production. The issues of population income and population buying power increase are also considered in this article.

Жовтанецька 0. 0. Продовольча безпека: економічні проблеми / О. О. Жовтанецька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 466 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 319–322. – Бібліографія: 4 назви.