Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

За допомогою математичної моделі проведено дослідження електромагнітних процесів безконтактного модульованого збуджувача при роботі генератора стабільної частоти у неробочому ході. Встановлено вплив схеми модульованого збуджувача, ковзання генератора та значення вставки за струмом на перебіг електромагнітних процесів у безконтактному модульованому збуджувачі. Research of electromagnetic processes of noncontact moduler agitator used by the generator of stable frequency in idle mation was carried out with the help of a mathematical model. The influence of the scheme of the modular agitator, the delay of the generator and the digital value of the electricity supply on the electromaqnetic process in a noncontact modular agitator was estimated.

Василів К. М. Аналіз електромагнітних процесів неробочого ходу генератора стабільної частоти з безконтакним модульованим збуджувачем на базі двопульсного перетворювача частоти / К. М. Василів // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 22-29. – Бібліографія: 4 назви.