The article contains principles of building and expanding of intellectual informative system “Virtual chair”, which based on modern commonly used ideas of designing systems and networks. У статті наведено та проаналізовано базові системні принципи побудови і впровадження інтелектуальної інформаційної системи “Віртуальна кафедра”, які засновані на сучасних загальноприйнятих ідеях проектування відкритих інформаційних систем і мереж.

Голощук P. O. Системні принципи побудови інтелектуальної інформаційної системи “Віртуальна кафедра” / P. O. Голощук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 438 : Інформаційні системи та мережі. – С. 42–45. – Бібліографія: 4 назви.