Розглянута проблема необхідності методологічного обґрунтування різноманітності сучасних методичних підходів у сфері викладання іноземних мов та пропонується рішення цієї проблеми на основі системного підходу. A problem of necessity for methodological substantion of modern methodical approaches variety in the sphere of foreign language teaching is considered in the article. The solution of the given problem on the system approach basis is proposed.

Мунтян С. Г. Методологічне обгрунтування навчання студентів іноземних мов з точки зору системного підходу / С. Г. Мунтян // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 465 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – С. 29–31. – Бібліографія: 2 назви.