Модифікований генетичний алгоритм та його програмна реалізація

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто основні означення та положення теорії еволюційних алгоритмів. Описано теоретичне підгрунтя модифікованого генетичного алгоритму, розглянуто його програмну реалізацію. Запропоновано тестові приклади для перевірки роботи алгоритму. Наведено застосування алгоритму для модельної задачі-оптимізації вирощування пеніциліну. The basis of evolutionary algorithms theory is considered in this paper. A theoretical background of modified genetic algorythm is described and its program realization is considered. The test examples are proposed to check the program. The implementation of genetic algorithm is proposed - the task of pénicillium growing is considered.

Шестакевич Т. В. Модифікований генетичний алгоритм та його програмна реалізація / Т. В. Шестакевич, Б. О. Коссак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 519 : Інформаційні системи та мережі. – С. 335–349. – Бібліографія: 7 назв.