Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано теплотехнічні аспекти побудови індивідуальних лічильників тепла в будівлях з багатоввідним теплопостачанням, запропоновані спрощені співвідношення для побудови їх температурних каналів та встановлені вимоги до технічних характеристик. The theoretical design aspects of personal heat meters for multi introduction heat supplied system are analysed in this paper. The simplified ratio for personal heat meters construction is offered too. Also it makes choice of temperature semiconducting converters for using in personal thermal meters and creates it mathematical model for measuring current modulation mode.

Засименко В. М. Якісна оцінка метрологічних характеристик температурних каналів індивідуальних теплолічильників / В. М. Засименко, В. О. Яцук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 445 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 155–160. – Бібліографія: 11 назв.