Моделювання нейронних мереж для реалізації алгоритмів розпізнавання

2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуті методи опису та зображення нейронних мереж для реалізації алгоритмів розпізнавання. Розроблено послідовні, паралельні та послідовно-паралельні схеми реалізації обчислень у нейронних елементах.
Methods of the description and representation of neural networks of realization of algorithms of recognition are considered. Algorithms of emulation of such networks are developed and realized. Examples of results of work of the program of emulation are resulted.

Сахавне Р. Ф. Моделювання нейронних мереж для реалізації алгоритмів розпізнавання / Райд Фатхи Сахавне // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 522 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 202–206.