Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено статистичні характеристики дозиметра з детектором, що має мертвий час непродовжуючого типу. Для компенсації мертвого часу використаний число-імпульсний функціональний перетворювач. Дослідження вели за допомогою імітаційної моделі, в основі якої генератор псевдовипадкової імпульсної послідовності. The statistical characteristics of dosimeter with detector, that has nonprolonging dead time type, are investigated. In dosimeter the number pulse functional converter is used for dead time compensation. The investigation was realized with the help of imitating model which is based on pseudorandom pulse consequent generator.

Максимович В. М. Аналіз статистичних характеристик дозиметричного пристрою з апаратною компенсацією мертвого часу детектора / В. М. Максимович, Ю. Б. Сторонський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 551 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 8–12. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review