Thumbnail Image

Наведено дослідні дані міцності контакту під час натурних випробувань фрагмента прогонової будови у вигляді однопрогонової консольної збірно-монолітної балки таврового перерізу. Precast-monolithic T-shape cross section span simply supported cantilever beam in situ testing of contact strength data was described.

прогонова будова, збірно-монолітна балка, span simply supported cantilever beam, рrecast-monolithic T-shape cross

Сало В. Ю. Дослідження роботи контакту в збірно-монолітних конструкціях нерозрізних прогонових будов мостів / В. Ю. Сало, І. Ю. Думич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 655 : Теорія і практика будівництва. – С. 257–261. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review