Видавництво Львівської політехніки

Розкрито та обґрунтовано механізм конкурентної політики підприємництва, що базується на сполученні інституційних важелів управління та внутрішніх процесів самоорганізації. This paper is devoted to the ground of competition policy mechanism of enterprise which is based on connection of institutional levels of management and internal processes of self-organization.

підприємництво, стратегії розвитку, конкурентна політика, інституційний механізм, процеси самоорганізації, enterprise, development’s strategys, competitive police, institution mechanism, self-organization processes

Кашуба Я. М. Реалізація конкурентної політики підприємництва з урахуванням впливу інституційних механізмів та процесів самоорганізації / Я. М. Кашуба // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 720 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 168–173. – Бібліографія: 12 назв.