Фінансові потоки в управлінні холдинговими структурами

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розкрито роль формування та управління фінансовими потоками в межах холдингової структури з метою підвищення ефективності управління нею. Запропоновано визначення поняття „фінансовий потік холдингової структури”. Висвітлено методи оцінки та аналізу діяльності дочірніх підприємств материнською компанією, запропоновано з цією метою конкретні показники.
The author elucidates the role of financial flow control with the purpose of increasing the efficiency of holding structures management. Also the author offers to use a new definition to the term of “financial flow of holding structures”. The main methods of evaluation and analysis of holding structures are described in the article.

Найчук-Хрущ М. Б. Фінансові потоки в управлінні холдинговими структурами / М. Б. Найчук-Хрущ // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 527 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. — С. 44–52. — (Менеджмент).