Дослідження фазових рівноваг в системі Bi-InSb

Видавництво Львівської політехніки

Експериментально, методом термо-гравітаційного аналізу, досліджено лінію ліквідуса в системі Bi-InSb в інтервалі температур 450–300 °С. Експериментальні дані по розчинності стібіуму у вісмутових розчинах-розплавах добре узгоджуються із розрахунковими, визначеними згідно з методом, який базується на строгій термо-динамічній моделі конденсованого стану.Experimentally, using thermal-gravity analysis, liquidus line in Bi-InSb system has been researched at 450–300 °С temperature range. Experimental data on the solubility of Sb in bismuth melts are relevant with estimates, obtained according to the method, based on accurate thermodynamic model of condensed state.

лінія ліквідуса в системі Bi-InSb, термодинамічна модель конденсованого стану, liquid-phase epitaxy, heavily doped layers, epitaxial structures, the high substrate, resistivity

Ваків М. М. Дослідження фазових рівноваг в системі Bi-InSb / М. М. Ваків, С. І. Круковський, Р. С. Круковський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 708 : Електроніка. – С. 105–109. – Бібліографія: 9 назв.