Модифіковані безгпісові портландцементи для високофункціональних бетонів

Показано можливість використання безгіпсових портландцементних композицій, що забезпечує отримання швидкотверднучих високофункціональних бетонів з підвищеною міцністю у ранньому віці та довговічністю. Проаналізовано вплив модифікованих безгіпсових портландцементів на властивості дрібнозернистого бетону. Possibility of using gypsum-free portland cement compositions, which provides to obtain high performance concretes with higher durability was shown. The influence of new modified gypsum-free Portland cement on properties of fine-grained concrete have been analyzed.

безгіпсові портландцементи, високофункціональні бетони, дрібнозернисті бетони, хімічні модифікатори, gypsum-free Portland cements, High Performance Concretes, fine-grained concretes, chemical modifiers

Русин Б.Г. Модифіковані безгпісові портландцементи для високофункціональних бетонів / Б. Г. Русин, М. А. Саницький, О. Я. Шийко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 316–320. – Бібліографія: 7 назв.