Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

We constructed and researched the fundamental solution of Cauchy problem for elliptic-parabolic equations generalizing the Kolmogorov's equation. Побудовано і досліджено фундаментальний розв'язок задачі Коші для еліптико-параболічних рівнянь, що узагальнюють рівняння Колмогорова.

Малицька Г. П. Про структуру фундаментального розв’язку задачі Коші для еліптико-параболічних рівнянь, що узагальнюють рівняння дифузії з інерцією / Г. П. Малицька // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 411 : Прикладна математика. – С. 221–228. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review