Інноваційні підходи до розвитку туризму у Карпатському регіоні

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано стан і перспективи розвитку туристичного бізнесу у Карпатському регіоні, окреслено проблеми, що гальмують його розвиток; запропоновано інноваційні заходи щодо покращання економічної політики у сфері туризму та підвищення інвестиційної активності туристично-рекреаційної галузі. The analysis of a condition and prospects of development of tourist business in Karpatich region is carried out, the problems are outlined which brake his development; it is offered innovation of a measure on improvement of existing economic politics in sphere of tourism and increase of investment activity tourist - to recreational area.

Захарчин Г. М. Інноваційні підходи до розвитку туризму у Карпатському регіоні / Г. М. Захарчин, Н. П. Соломійчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 579 : Проблеми економіки та управління. – С. 94–99. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review