Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовано особливості архітектури будівель із змінною геометрією та розглянуто можливість застосування такої конструктивної схеми при проектуванні та спорудженні корпусів вищих навчальних закладів, виокремлено основні конструктивні схеми будівель вищих навчальних закладів із змінною геометрією, визначено головні фактори, які впливають на застосування тієї чи іншої конструктивної схеми, окреслено базові засади розвитку архітектури будівель вищих навчальних закладів із змінною геометрією. The paper explores the architectural features of buildings with variable geometry and consider the use of such constructive scheme for the design and construction of buildings higher education institutions, determined the basic design schemes of buildings universities with variable geometry, identifies the key factors that affect the application of a constructive scheme , outlines the basic principles of the architecture of buildings universities with variable geometry.

вищі навчальні заклади, динамічна архітектура, змінна геометрія, гнучка функціональність, клімат, енерговиробництво, universities, dynamic architecture, variable geometry, flexible functionality, climate, energy generation

Стоцько Р. З. Особливості архітектури будівель вищих навчальних закладів із змінною геометрією / Р. З. Стоцько // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 793 : Архітектура. – С. 116–121. – Бібліографія: 4 назви.