Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

На основі узагальнення результатів дослідження складу органічних речовин мінеральних вод типу «Нафтуся» розглянуто роль мікробіологічних процесів окиснення в утворенні кисневмісних сполук. Запропоновано загальну гіпотетичну схему формування органічної складової цих мінеральних вод.

Дацько О. Р. Роль процесів окиснення в формуванні органічних речовин мінеральних вод типу "Нафтуся" / О. Р. Дацько, А. Б. Бубняк, І. П. Полюжин // Актуальні проблеми хімії та технології органічних речовин (APCTOS) : матеріали міжнародної наукової конференції, присвяченої 100-річчю від дня народження професора Дмитра Толопка, 6–8 листопада 2012 року, Україна, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – C. 15. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review