Моделювання сумісної роботи бетонного колектора і склепінчастої плити посилення

Наведено результати випробувань статичним навантаженням моделі бетонного колектора, посиленого склепінчастою плитою, і порівняння їх з результатами теоретичного моделювання їх сумісної роботи. The article deals with the new method of collector reinforcing by means of arch slabs that greatly increases the carrying capacity and decreases the labor-intensiveness in comparison with other methods.

бетонний колектор, посилення, моделювання, акустична емісія, concrete collector, reinforcing, modeling, physical emission

Моделювання сумісної роботи бетонного колектора і склепінчастої плити посилення / І. І. Кархут, О. В. Крочак, М. Й. Пахолок, С. П. Марценюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 204–207. – Бібліографія: 1 назва.