Математична модель елеваторного вузла з коефіцієнтами взаємного впливу віток

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто моделювання елеваторних вузлів, адаптоване для дослідження режимів теплової мережі з використанням формалізованих методів аналізу гідравлічних кіл у межах теорії гідравлічних кіл. Введено поняття коефіцієнтів взаємного впливу віток для врахування втрат напору, зумовлених поєднанням чи розділенням потоків. Modelling elevators adapted for research of thermal networks regimes with use of the formalized methods of the analysis of hydraulic circuits is considered. The concept of factors of mutual influence of branches for the account of losses of a pressure caused by flow conjunction or separation is entered.

елеваторний вузол, теорія гідравлічних кіл

Маліновський А. А. Математична модель елеваторного вузла з коефіцієнтами взаємного впливу віток / А. А. Маліновський, В. Г. Турковський, А. З. Музичак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 617 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 80–85. – Бібліографія: 8 назв.