Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано визначення надійності роботи системи підтримки прийняття рішення шляхом аналізу мір локальних переходіа Встановлено залежність між розміром послідовності правильних об’єктів і числом переходів до припинення галуження та до моменту перетворення у нуль коефіцієнта надійності розпізнавання. Побудовано залежності коефіцієнта надійності розпізнавання та параметра надійності від зовнішніх спотворюючих чинників. In this paper the définition of decision making support system work reliability by way of measure analysis of local transfère is offered. The dependence between correct object sequence size and transfers number till moment branch stops and till moment when recognition reliability coefficient equal zero is defined. The recognition reliability coefficient and reliability parameter dependence on external corruption factors is built.

Русин Б. Визначення апостеріорної надійності системи підтримки прийняття рішення методом верифікації мір локальних переходів коефіцієнта надійності розпізнавання / Богдан Русин, Віталій Таянов, Борис Капустій // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 508 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 46–52. – Бібліографія: 4 назви.