Загальна характеристика статусу суб’єктів попередження насильства в сім’ї

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто юридичне та філософське тлумачення правового статусу суб’єктів попередження насильства в сім’ї, досліджено існуючі класифікації суб’єктів попередження насильства в сім’ї. Запропоновано пропозиції щодо вдосконалення діяльності даних органів. Рассмотрены юридическое и философское толкование правового статуса субъектов предупреждения насилия в семье, исследованы существующие классификации субъектов предупреждения насилия в семье. Предложены пути совершенствования деятельности данных органов. Considered legal and philosophical interpretation of the legal status of domestic violence prevention, researched existing classification of domestic violence prevention. A proposal on improvement of these bodies.

насильство, насильство в сім’ї, запобігання насильству в сім’ї, діти, неповнолітні особи, правовий статус, насилие, насилие в семье, предотвращения насилия в семье, дети, несовершеннолетние лица, правовой статус, violence, domestic violence, domestic violence prevention, children, minors, legal status

Лесько Н. В. Загальна характеристика статусу суб’єктів попередження насильства в сім’ї / Н. В. Лесько // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2016. – № 837. – С. 87–91. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review