Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено становлення Армії Української Народної Республіки на останньому етапі національно-визвольних змагань українського народу. Висвітлено процес реформування Збройних сил УНР напередодні та на початковому етапі польсько-російської війни 1920 року, показано роль військово-політичного керівництва держави у створенні та розбудові національних військових формувань. The formation of the Army of the People’s Republic of Ukraine at the last phase of national-liberation struggle of Ukrainian nation is studied. The work shows the process of reforming of the Armed Forces of the People’s Republic of Ukraine before and during the first stage of the Polish − Soviet War of 1920, demonstrates the role of the military – political leaders of the country in the formation and building up the national military forces.

Рудь М. С. Армія Української Народної Республіки напередодні та на початковому етапі польсько-російської війни (грудень 1919 − травень 1920 рр.) / М. С. Рудь // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 571 : Держава та армія. – С. 293–301. – Бібліографія: 35 назв.

Endorsement

Review