Зовнішні механізми фінансової стабілізації на підприємстві

Розглянуто проблему використання внутрішніх механізмів фінансової стабілізації. Якщо вона не досягла своїх цілей або якщо за наслідками діагностики був зроблений висновок про безперспективність спроби виходу з кризового стану за рахунок мобілізації тільки внутрішніх резервів, підприємство має нагоду вдатися до зовнішньої допомоги, яка може набирати форми його санації. If the use of internal mechanism for financial stаbility has not achieved their objectives or if by the effects of diagnosis was concluded as not promising attempt to exit the crisis anly through the mobilization of intеrnal reserves, the company has an opportunity to resort to foreign aid, wich could take the form of its renovation.

Карпунь І. Н. Зовнішні механізми фінансової стабілізації на підприємстві / І. Н. Карпунь // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 635 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 82–88. – Бібліографія: 9 назв.