Причини становлення та зростання тінізації економіки в Україні

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Аналізуються та систематизуються соціально-економічні та суспільно-політичні причини виникнення та зростання тіньової економіки, досліджуються основні чинники, які впливають на рівень тінізації економіки загалом в світі та в Україні зокрема. This article analyses and systemizes socio-economic and political drivers for emerging and growth of shadow economy. It studies key factors that influence the level of shadow economy and whole and in Ukraine in particular.

Кіржецький Ю. І. Причини становлення та зростання тінізації економіки в Україні / Ю. І. Кіржецький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 575 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 76–81. – Бібліографія: 11 назв.