Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто структура навчального курсу "Методика керівництва роботою з формування мовленнєвої компетенції учнів початкової школи". Запропоновано орієнтовну тематику лекційних занять та вимоги до знань та умінь студентів.

Павлюк Р. О. Структура курсу "методика керівництва роботою з формування мовленнєвої компетенції молодших школярів" / Роман Олександрович Павлюк // Управління в освіті : збірник матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції, 14–16 квітня 2011 року / Інститут інноваційних технологій і змісту освіти [та інші]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 237–239. – Бібліографія: 4 назви.