Розглянуто збалансовану систему показників та визначено роль стратегічних карт у діяльності машинобудівних підприємств. Наведено переваги застосування стратегічних карт на машинобудівних підприємствах, що проявляються у можливості здійснення оперативного контролю за реалізацією стратегії, та недоліки – велика вартість, трудомісткість та довготривалість запровадження і застосування на машинобудівних підприємствах. The essence of the notion of balanced scorecard and role of strategic maps in activity of machine-building enterprises are certain. Advantages at application of strategic map on machine-building enterprises are resulted which show up in possibility of realization of operative control after realization of strategy, and failings are a large cost and labour intensive and duration of introduction and application on machine-building enterprises.

Кузьмін О. Є. Переваги та недоліки застосування стратегічних карт на машинобудівних підприємствах / О. Є. Кузьмін, К. О. Дорошкевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 624 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 3–7. – Бібліографія: 11 назв.