Вітчизняні університети на ринку інновацій

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто особливості формування ринкового середовища комерціалізації науково-технічних розробок вищих навчальних закладів. Виявлено основні бар’єри на шляху комерціалізації інновації. Сформульовано для обговорення питання щодо того, чи потрібно в університетах з вчених робити підприємців. The questions peculiarities of the market environment for commercialization of scientific and technical developments in higher education are investigated in the article. The main barriers to commercialization of innovations are identificated. Delivered to discuss whether university scientists must to do business.

комерціалізація науково-технічних розробок, вищі навчальні заклади, академічне підприємництво, бар’єри комерціалізації, commercialization of scientific and technical developments, universities, academic entrepreneurship, barriers to commercialization

Чухрай Н. І. Вітчизняні університети на ринку інновацій / Н. І. Чухрай, Ю. П. Сальник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 725 : Проблеми економіки та управління. – С. 221–226. – Бібліографія: 7 назв.