Розроблено методи математичного моделювання виділеного телеко-мунікаційного каналу зв’язку з використанням ADSL технології. Досліджено вплив шумів на пропускну здатність таких каналів при передачі цифрових даних. The methods of mathematical modelling of leased telecommunication ADSL channels was design. The noise influence on the data transmission throughput was research.

Тимченко О. В. Моделювання впливу шумів на пропускну здатність виділеного телекомунікаційного каналу зв’язку / О. В. Тимченко, І. В. Горбатий // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 470 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 187–193. – Бібліографія: 3 назви.