Формування та розвиток системи моніторингу діяльності бізнес-структур

Національний університет «Львівська політехніка»

Дисертаційна робота присвячена удосконаленню існуючих і розробленню нових теоретичних і методико-прикладних положень із формування та розвитку системи моніторингу діяльності бізнес-структур, встановлення рівня їхнього розв’язання вченими-економістами, виділення питань, які досі не знайшли достатнього висвітлення в економічній науці. The dissertation is devoted to the improvement of existing and the development of new theoretical and methodological-applied provisions on forming and developing a system of monitoring the business-structures' activity, establishing their solution level by economists, and highlighting the issues that have not yet found sufficient coverage in economic science.

управління, бізнес-структура, моніторинг, діяльність, розвиток, формування, система, показники, ефективність, управлінські рішення, management, business structure, monitoring, activity, development, formation, system, indicators, efficiency, management decisions

Коновалюк І. В. Формування та розвиток системи моніторингу діяльності бізнес-структур : дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії : 076 – підприємництво, торгівля та біржова діяльність (07 Управління та адміністрування) / Ірина Василівна Коновалюк ; Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів, 2023. – 223 с. – Бібліографія: с. 179–207 (222 назви).