Природа свідомості: зіткнення парадигм

Thumbnail Image

Досліджуються питання природи свідомості через зіставлення онтологічної та менталістської парадигм. Стверджується позитивне методологічне значення такого зіставлення для виявлення співвідношення свідомості та суб'єктних характеристик людини. Nature of consciousness is examined through comparison of ontological and metallically paradigms. It is underlined positive methodological result of that comparison for understanding of correlation between of consciousness and man's subjective characteristics.

свідомість, суб'єкт, постсуб'єктність, ситуація людського буття, consciousness, subject, postsubjectivity, situation of man's being

Петрушенко В. Природа свідомості: зіткнення парадигм / Віктор Петрушенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 636 : Філософські науки. – С. 3–8. – Бібліографія: 21 назва.

Endorsement

Review