На кафедрі онкології Дніпропетровської державної медичної академії розроблена і впроваджена в учбовий процес система супроводу відеоматеріалами лекційних і практичних занять по циклу "онкологія" для студентів 5-го і 6-го курсів, що підвищило ефективність учбово-виховного процесу.

Основи використання технічних засобів навчання в процесі викладання онкології у студентів медичного факультету / Ігор Миколайович Бондаренко, Олексій Ігоревич Асєєв, Віктор Федорович Завізіон, Віталій Євгенович Машталер, Віра Семенівна Кислицина, Катерина Олександрівна Дмитренко // Управління в освіті : збірник матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції, 14–16 квітня 2011 року / Інститут інноваційних технологій і змісту освіти [та інші]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 38–39.

Endorsement

Review