Філософія – наука – техніка: асимптоти єднання

Проаналізовано методологічну специфіку технічного об’єкта, його інтегративну сутність. Обґрунтовано синтетичну природу технікознавства як єдності пізнавального і перетворювального на основі діалектики теоретичного і практичного. Characteristics of a technical object and its integral plot are analysed in the article. A synthetic nature of technique-studying as a unity of cognitive and transformative on the basis of dialectics of theoretical and practical is substantiated.

наука, раціональність, технічний об’єкт, технікознавство, science, rationality, technical object

Мельник В. Філософія – наука – техніка: асимптоти єднання / Володимир Мельник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 550 : Філософські науки. – С. 3–11. – Бібліографія: 9 назв.