Досліджено правове поле реалізації українською державою захисту соціальних прав військовослужбовців, зокрема порівняно із заходами щодо захисту соціальних прав військовослужбовців Великобританії. The article is devoted to the research of legal realization by the Ukrainian state the protection of social rights of military men, in particular it is compared with the measures concerning social rights protection of British military men.

Новак-Каляєва Л. М. Нормативно-правові основи захисту прав військовослужбовців в Україні: соціальний аспект / Л. М. Новак-Каляєва // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 584 : Держава та армія. – С. 158–166. – Бібліографія: 8 назв.