Видавництво Львівської політехніки

Іn the article the phraseological units of the positiveevaluative characteristic and the peculiarities of the codification of the axiological phraseological units in the dictionaries are analysed.

axiology, phraseological unit, dictionary article

Петрочук О. Аксиологичность фразеологических единиц современного немецкого языка. Лексикографический аспект / Оксана Петрочук // Людина. Комп'ютер. Комунікація : збірник наукових праць / Національний університет "Львівська політехніка", Інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій, Кафедра прикладної лінгвістики. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 162–163. – Библиография: 11 названий.