Методи організування процесу стратегічного планування розвитку міста

Authors

Карий, О. І.
Чорнописька, Н. В.
Кара, Н. І.

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто методи організування стратегічного планування розвитку міста. Проаналізовано процес досягнення початкової згоди зацікавлених сторін щодо необхідності розробки стратегічного плану. Визначено вимоги до особового складу робочої групи із стратегічного планування. Виявлено переваги залучення громадян до стратегічного планування. Подано практичні рекомендації щодо удосконалення організування процесу стратегічного планування розвитку міста. The organizational methods of city development strategic planning are investigated in the article. The process of reaching of main stakeholders' initiative agreement on the necessity of strategic plan development is analyzed. The requirements for personal staff of a work group on strategic planning are determined. The advantages of citizens; participation in strategic planning are identified. The practical recommendations for improvement of the process of city development strategic planning are suggested.

Карий О. І. Методи організування процесу стратегічного планування розвитку міста / О. І. Карий, Н. В. Чорнописька, Н. І. Кара // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 567 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 246–251. – Бібліографія: 8 назв.