Проаналізовано ненормативне вживання окремих граматичних форм у сучасній англійській мові та методика опрацювання “дискусійних” граматичних явищ під час підготовки філологів. The article deals with the analysis of some deviations from classical grammar of the English language and teaching technologies while training linguists.

Хомин К. І. Ненормативне вживання окремих граматичних форм сучасної англійської мови як об’єкт навчання філологів / К. І. Хомин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 465 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – С. 92–94. – Бібліографія: 6 назв.