Розробка ЕОВ для очних та дистанційних навчальних курсів

Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка

Наведено деякі практичні рекомендації щодо аналізу, розробки і використання електронних освітніх відеоресурсів у навчальному процесі, які можуть бути корисні під час розробки відеоресурсів з різних дисциплін. Some practical recommendations for the analysis, development and use of electronic educational video resources in the learning process, which can be useful in the development of video resources for different disciplines, are proposed.

масові відкриті онлайн курси, відеоресурс, відеоурок, сценарій відеоуроку, massive open online courses, video resource, video tutorial, video tutorial scenario

Глинський Я. Розробка ЕОВ для очних та дистанційних навчальних курсів / Ярослав Глинський, Вікторія Ряжська // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 8-ої Науково-практичної конференції, 22–24 листопада 2016 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2016. – С. 194–200. – Бібліографія: 8 назв.