Із врахуванням механізму структурування системи поліалюмосилоксановий лак КО-978 – мінеральні наповнювачі розроблено вогне- та температуростійкі органосилікатні захисні покриття для будівельних конструкцій з деревини, металу, бетону. Polyaluminosiloxane lacquer KO-978 – mineral fillings developed fire-proof and temperature resisting organosilicate protective covers for wood, metal, concrete constructions including system structuring mechanism.

органосилікатні захисні покриття, будівельні конструкції, organosilicate protective covers, constructions

Вогне- та температуростійкі захисні покриття на основі наповнених поліалюмосилоксанів / М. М. Гивлюд, І. В. Ємченко,О. І. Передрій, І. В. Маргаль, О. З. Микитин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 655 : Теорія і практика будівництва. – С. 37–44. – Бібліографія: 10 назв.