Видавництво Львівської політехніки

У даній статті розглядається процес менеджменту електронних документів на прикладі репозитарію Львівської політехніки «Електронний науковий архів». Описується процес розподілу функцій та відповідальності за певні напрямки розвитку репозитарію. The article “Electronic Documents Management on the example of Lviv Polytechnic National University Institutional Repository” by A. Andrukhiv and D. Tarasov considers items managment of Lviv Polytechnic National University Institutional Repository “Electronic Scientific Archive” process. Functions and responsibility distribution of certain directions of the repository development is described.

логічне адміністрування, репозитарій, Dspace, logical administration, repository

Андрухів А. І. Менеджмент електронних документів на прикладі репозитарію НУ “Львівська політехніка” / Андрій Ігорович Андрухів, Дмитро Олександрович Тарасов // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали четвертої міжнародної науково-практичної конференції, 25 жовтня 2012 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. - С. 223-228. - Бібліографія: 3 назви.