Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано методи та результати моделювання алгоритмів спектрального аналізу кардіосигналів різної розмірності N для виявлення незначних відхилень початку кардіоциклу. Показано,що при N=1024 спектральними методами можна виявляти відхилення < 1mc. Для реалізації таких алгоритмів в електрокардіографи доцільно вбудовувати спеціальні процесори для цифрової обробки сигналів. The methods and results of modeling of algorithms of the cardiosignals spectral analysis for various dimension N are submitted with the purpose of revealing insignificant deviations of a beginning cardiocycle. Is shown, that at N=1024 by spectral methods it is possible to reveal deviations < 1mc. For realization of such algorithms it is expedient to build in cardiographs special processors for spectral processing of signals.

Дорош Н. В. Методи та алгоритми підвищення точності та інформативності налізу кардіосигналів / Н. В. Дорош, Г. Л. Кучмій // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 512 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. – С. 55–57. – Бібліографія: 2 назви.