Математична модель термоеластичного елемента рідинного актюатора

2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано математичну модель терморідинного актюатора для проектування на функціонально-логічному рівні. Використано метод Рунге-Кутта для розв’язання задачі з визначення термопереміщень. Наведені результати залежностей вихідних характеристик від геометричних параметрів пружного елемента терморідинного актюатора.
In this paper mathematical model of thermo-fluidic actuator for design on functionally- logic level is presented. Runge-Kut method for solving thermal strains is used. Results of functional dependences of input characteristics on geometrical parameters of elastic elements of thermo-fluidic actuator are carried out.

Теслюк В. М. Математична модель термоеластичного елемента рідинного актюатора / В. М. Теслюк, П. Ю. Денисюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 522 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 181–186.