Видавництво Львівської політехніки

Досліджено передумови становлення інституту Уповноваженого Президента України з прав дитини, розглянуто правовий статус дитячого омбудсмена. Запропоновано заходи щодо вдосконалення моделі омбудсмена з прав дитини. Исследуются предпосылки становления института Уполномоченного Президента Украины по правам ребенка, рассмотрен правовой статус детского омбудсмена. Предложено усовершенствовать модель омбудсмена по правам ребенка. The article is devoted to the examination of the origin of the Commissioner of the President of Ukraine for children`s rights institute and the legal status of an ombudsman for children. Moreover, some proposals are introduced on the improvement of the existing model of an ombudsman for children.

права дитини, Уповноважений Президента України з прав дитини, механізм захисту прав дитини, омбудсмен, права людини, правовий статус, права ребенка, Уполномоченный Президента Украины по правам ребенка, механизм защиты прав ребенка, права человека, правовой статус, rights of children, the Commissioner of the President of Ukraine for children`s rights, mechanism of the protection of children rights, ombudsman, human rights, legal status

Лесько Н. В. Загальна характеристика правового статусу Уповноваженого Президента України з прав дитини // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2015. – № 827. – С. 74–78. – Бібліографія: 13 назв.