Резонансні режими роботи вібраційних машин об’ємної обробки

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На базі математичної моделі досліджено резонансні режими роботи вібромашини об’ємної обробки виробів. Отримані графічні залежності траєкторії руху геометричного центра контейнера вібромашини для головного та проміжних резонансів. On the basis of mathematical model is researched resonance modes of operations of the vibration computer of processing of articles(workpieces). The graphics dependences of a trajectory of driving of geometrical centre of the container for main and intermediate resonances are obtained.

Стоцько З. А. Резонансні режими роботи вібраційних машин об’ємної обробки / З. А. Стоцько, Б. І. Сокіл, В. Г. Топільницький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 422 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 86–90. – Бібліографія: 2 назви.